Stavebníctvo
Ivan Farkas
Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce
- Obec
- Šahy
- Od roku
- 2024
- IČO
- 56 030 291
Ivan Farkas
Živnostník (fyzická osoba)
- Miesto podnikania
- 936 01 Šahy
- Na trhu od
- 23. januára 2024
- IČO
- 56 030 291
- Právna forma
- Živnostník (fyzická osoba)
- Odbor (SK NACE 43.35)
- Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce
Podnikanie v číslach
- 2
- roky na trhu
- 2024
- rok vzniku
- 1
- položka predmetu činnosti
O podnikateľovi
Spoznajte Ivan Farkas
Ivan Farkas – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Šahy. Podniká od 23. januára 2024.
Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce“ (43.35). Predmet podnikania tvorí 1 položka, napríklad dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov.
Základné údaje
- Obchodné meno
- Ivan Farkas
- Právna forma
- Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
- IČO
- 56 030 291
- Dátum vzniku
- 23. januára 2024
- Miesto podnikania
- 936 01 Šahy
- Živnostenský register
- Okresný úrad Levice, vložka č. 420-38981
- Sektor (ESA 2010)
- Samostatne zárobkovo činné osoby
- Odbor (SK NACE 43.35)
- Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce
Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 14. júna 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.
Predmet podnikania
Čím sa Ivan Farkas zaoberá
Predmet podnikania podľa záznamu v registri.
-
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
Časté otázky
Základné informácie o podnikateľovi
Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.
Kde podniká Ivan Farkas?
Miesto podnikania je v obci 936 01 Šahy.
Čím sa Ivan Farkas zaoberá?
Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce“ (43.35). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov.
Aké je IČO – Ivan Farkas?
IČO je 56 030 291.
Odkedy podniká Ivan Farkas?
Podnikanie začalo 23. januára 2024. Na trhu pôsobí 2 roky.
Podnikáte pod týmto menom?
Získajte túto stránku pre seba
Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.
Získať vlastnú stránkuPožiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?
Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.